Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

 
     Akademia Animatora to wyjątkowy projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
    Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek, organizuje Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

    Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj dwujęzyczny certyfikat i już dziś zacznij pracę w upragnionym zawodzie!

 

KURS ANIMATORA WARSZAWA       Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!
      Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz ciekawe balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz kreatywne i efektywne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

 
Akademia Animatora - Szkoleneia z Licencją na Zabawianie™


      Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od metryki i wykształcenia. Liczy się Twoja pozytywna energia!
     Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i zaangażowaniem podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.

 

KURS ANIMATORA WARSZAWA
      Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci! Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą zyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.
      Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

     Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!
Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt". Zapisz się na Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!

 

KURS ANIMATORA WARSZAWA       Szkolenie Animatorów - Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

    Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora organizowanym przez Akademię Animatora - Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com