Decoris - prezenty dla gości

dodano: 2021.09.16 ważne do: 2021.12.15 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Bogaty katalog upominków dla gości uczestniczących w weselu
Duży asortyment upominków dla gości weselnych udostępniony jest w pracowni artystycznej Decoris. Projektanci śledzą wszystkie nowinki w branży weddingowej i dlatego bez problemu mogą wyselekcjonować, co z podkategorii podziekowania dla gosci weselnych będzie chętnie dobierane w określonym sezonie. Oznacza to, że za każdym razem odnajdzie się to, co jest trendy i jednocześnie wpasuje się do motywu wesela.

Upominki to serdeczny gest dla biesiadników i z tego względu to właściwie, że są używane. Wręczając podarunki pokazuje się, że jest się zadowolonym z tego, że goście w trakcie wesela bawili się wraz z nami. Tym samym, będzie się świetnie odebranym. Opłaca się w ramach podziękowań wręczyć coś niesztampowego.

Z Decoris nie będzie trudności, by wytypować, co to może być. Do wszystkich upominków mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje z wstążką. Prezenty to: ozdobne butle z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, zapachowe świeczki, roślinki w szkle, słoiki z miodem, ozdobnie spakowane szampany, ciasta z wróżbą albo ozdobione brokatem butle.
 
Kontakt
Decoris
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com