Animator wesele/event/urodziny/dzień dziecka/święta

dodano: 2017.07.30 ważne do: 2017.10.28 wyświetleń: 368
500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
DZIECI NA WESELU
Drodzy przyszli Państwo Młodzi, jeżeli podczas tworzenia listy gości zastanawiacie się czy zapraszać „z dziećmi” bo obawiacie się, że wasi goście będą obarczeni opieką nad swoimi pociechami i zbyt szybko opuszczą wesele - możecie skorzystać z naszej oferty.
My wiemy jak zorganizować dzieciom czas na weselu, tak aby ich rodzice mogli spokojnie zająć się zabawą nie martwiąc się czy dzieci są zadowolone, najedzone i bezpieczne. Ponieważ bardzo dobrze znamy potrzeby i zainteresowania dzieci, pomożemy Państwu zadbać o komfort weselników zapewniając opiekę i atrakcyjną organizację czasu najmłodszych gości. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas zabaw, zajęć, tańców, gier i konkursów zapewni dzieciom moc atrakcji a ich rodzicom pozwoli spokojnie oddać się weselnym rozrywkom.
Zapewniamy:
Opiekę nad dziećmi, pilnujemy aby były one szczęśliwe i z pełnymi brzuszkami. Dzięki czemu mają Państwo czas na zajęcie się własną zabawą.
Wesołą zabawę najmłodszym m. in. z balonami, chustą animacyjną, konkursami i tańcami integracyjnymi, zabawami plastycznymi, malowaniem twarzy, skręcaniem balonów itp. Dzięki wszystkim tym atrakcjom będą mogli Państwo z powodzeniem szaleć na parkiecie i wznosić toasty nie martwiąc się o dzieci.
Ułożenie dzieci do łóżek z książką i czuwanie nad ich spokojnym snem. Umożliwiając w ten sposób Państwu zabawę do białego rana.
Cennik:
3-godzinna opieka, wesołe zabawy i gry animacyjne (2 animatorów) - 500 PLN
Każda następna godzina zabaw i animacji - 100 PLN / godzina
Układanie do snu, kołysanki i czuwanie nad spokojnym snem dzieci - 80 PLN / godzina
Kontakt
Titina
84-230 Rumia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com