Polargos - brama przesuwna bez przeciwwagi

dodano: 2021.02.22 ważne do: 2022.01.31 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Polargos od 1994 roku działa na polskim rynku, produkując bramy i ogrodzenia wysokiej jakości. Cenimy sobie funkcjonalność, technologię, design oraz gwarancję bezpieczeństwa. Chcemy, aby nasze produkty były dostosowane do potrzeb współczesnego klienta. 

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Jednym z naszych produktów są bramy przesuwne bez przeciwwagi. Ten typ bram przesuwa się po specjalnych szynach, a ich zaletą jest możliwość równoległego przesuwania się po torze. Ten typ bram doskonale sprawdza się w przypadku krótkich i wąskich podjazdów posesyjnych, gdyż brama przesuwna bez przeciwwagi umożliwia zaoszczędzenie aż 50% dostępnej przestrzeni. 

Automatyka do bram w Polargos 

Na Polargos udostępniamy bramy z dedykowaną automatyką, jak i bez niej. Dla komfortu użytkowania zalecamy jednak do zakupu bram już z automatyką. To udogodnienia znacznie skraca czas, jaki trzeba poświęcić na wjazd na posesję.   
Wideo
Kontakt
Polargos Sp. z o.o.
ul. Ul. Deptak 17, 04-956 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com