Korepetycje na sukces :-) Matematyka Chemia Fizyka

dodano: 2019.02.21 ważne do: 2019.05.22 wyświetleń: 293
60 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA oraz motywacji do polubienia przedmiotów ścisłych? A może chcesz się przygotować do egzaminu :-)?
 
Zapraszamy do skorzystania efektywnych korepetycji, które pomogą osiągnąć wysokie wyniki w szkole :-) Powiedz kogo poszukujesz, a dobierzemy do Ciebie czy Twojego dziecka właściwego korepetytora i razem pokonamy te naukowe trudności.
 
Pomożemy uzupełnić braki, utrwalić umiejętności nadgonić bieżący materiał aby zaliczenia stały się jedynie formalnością, a nowy rok szkolny rozpoczął się z satysfakcjonującymi wynikam :-) Jesteśmy zespołem absolwentów, studentów oraz nauczycieli wyższych uczelni technicznych, z wieloletnim doświadczeniem.
Nauczanie jest dla Nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, co bardzo pomaga w motywacji do polubienia przedmiotów ścisłych :-)
 
Regularne powtarzanie materiału oraz tłumaczenie niejasności zagwarantują znaczną poprawę w rozumieniu przedmiotów ścisłych a tym samym lepsze oceny i łatwość w przyswajaniu nowego materiału :-) Jeśli coś sprawia Ci problem, nie czekaj do ostatnich chwil.
 
Cena z dojazdem do ucznia: 60min/60zł a 120min to 110zł.
Napisz do Nas już dziś! :-) Razem zawalczmy o Twój sukces :-)
 
Europejska Szkoła Korepetycji
www.eurokorepetycje.com
facebook: pl-pl.facebook.com/eurokorepetycje
 
Kontakt
Europejska Szkola Korepetycji
ul. Al. Jerozolimskie 155, 02- 326 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com