Zestaw Powieści o Magii + wykład

dodano: 2021.05.31 ważne do: 2021.08.29 wyświetleń: 158
77 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:


Lekcja Magii Marii Bucardi w wyjątkowej, wciągającej i skutecznej formie.
Jeśli uwielbiasz świat magii, powieści i pragniesz nauczyć się jak najwięcej, to jesteś w najlepszym miejscu!
Tutaj otrzymasz niezwykły pakiet lekcji magii:
- "Mroczne Góry" autorstwa Marii Bucardi pdf
- "W Zielonych Oczach Wiedźmy" autorstwa Marii Bucardi pdf i mp3 (nagrania rozdziałów od 1-14)
- "Tajemnica Wiedźmy z Folsin" autorstwa Marii Bucardi mp3  (nagrania rozdziałów od 1-14)
- 118 wykład online o Magu Transcendentnym
 
 „Mroczne Góry” – Księga I – Niezapomniana podróż do krainy Mrocznych Gór, pełna tajemnic, niezwykłych przeżyć
Powieść, która wypełnia każdy wieczór zapachem egzotycznych roślin, pięknem krajobrazów, romantyzmem, tajemnicą. Historia, pełna niezwykłych zwrotów akcji, głębokich emocji, opowiadająca o Mariam Salise – oskarżonej o czarnoksięstwo i zdradę stanu, która za namową Alchemika z Trons, szukając schronienia, przybywa do tajemniczego księstwa Mrocznych Gór. Pod nadzorem władcy niezwykłej krainy kontynuuje naukę alchemii i sztuk magicznych coraz głębiej wnikając w sekrety rodziny de Rons.
"W zielonych oczach wiedźmy"
Druga księga powieści pt. „Mroczne Góry”. Format A4 – tym razem aż 137 stron (czyli prawie 300 stron w małym formacie). Dalsze losy Mariam Salise. W pierwszej części: Mariam wychowuje się w klasztorze karmelitanek Sesex. Burzliwie spędza w nim swoje ostatnie godziny, poznając tajemniczego nieznajomego na trakcie do Vieux, od którego otrzymuje sekretny klucz do wszystkich drzwi w królestwie. Po powrocie na rodzinną wieś, zostaje oskarżona o czary i trafia do Sarons, gdzie ma zostać osądzoną. To jedyne wspomnienia, które wyjawia swojej przyjaciółce Gariel, gdy uciekając przed królem, za namową Alchemika z Trons chroni się w Mrocznych Górach. W tej księdze same niespodzianki.
„Tajemnica Wiedzmy z Folsin” – Marii Bucardi – Ksiega III – powiesci „Mroczne Gory”
Wykład 118.
Nadszedł czas, by odblokować wszystkie Twoje talenty, które zostały zablokowane w dzieciństwie lub przeszłości i odkryć te nowe. Talenty to narzędzia, których potrzebujesz, by żyć w pełni szczęścia i spełnienia w miłości, zdrowiu i obfitości. Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Czas trwania to 01:10:54, czyli prawie 1:11 min :)
RABAT 5% NA WSZYSTKIE LEKCJE I WYKŁADY w sklepie- 1118111
https://akademia-omen-sententia.pl/pl/p/Lekcja-Magii-w-formie-powiesci-nauka-jeszcze-nigdy-nie-byla-przyjemniejsza-Mroczne-gory%2C-W-Zielonych-Oczach-Wiedzmy%2C-Tajemnica-Wiedzmy-z-Folsin-pdf%2C-mp3%2C-prezent/288
Kontakt
Dianaomensententia
Pruszków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com