KURS PETSITTER/ OPIEKUN ZWIERZĄT w Super Cenie 399 zł

dodano: 2018.06.05 ważne do: 2019.04.15 wyświetleń: 71
399 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
KURS PETSITTER/ OPIEKUN ZWIERZĄT w Super Cenie 399 zł (zamiast 800 zł).
Liczba godzin: 8
Planowany termin: 10.02.2019.
Kurs skierowany jest do studentów zootechniki, weterynarii, zoopsychologów, szkoleniowców, pracowników schronisk i hoteli dla zwierząt, personelu gabinetów weterynaryjnych - wszystkich osób, które chcą w profesjonalny sposób świadczyć usługi opiekuna zwierząt.
Podczas pierwszej części kursu poruszane są kwestie behawioru i dobrostanu zwierząt, zarówno psychicznego, jak i fizycznego, omawiane są zachowania zwierząt oraz ich zaburzenia, a także relacje człowiek-zwierzę i sposób komunikacji i nauki.
Druga część zajęć przybliża funkcjonowanie organizmu zwierzęcia oraz przebieg procesów fizjologicznych, sposób opieki nad oseskami i podopiecznymi geriatrycznymi.
Część praktyczna obejmuje pielęgnację i manipulacje na zwierzęciu.
Wykładowcą na kursie jest: LEKARZ WETERYNARII i dyplomowana BEHAWIORYSTKA, posiadający doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z zakresu ratownictwa zwierzęcego, autorka kursów dla Diamond Education „Pierwsza pomoc dla zwierząt” i „Petsitter – opiekun zwierząt”.
Zajęcia praktyczne: w trakcie zajęć przewiduje się część praktyczną. Możliwe uczestnictwo z własnym zwierzęciem ze względów bezpieczeństwa po uzgodnieniu i akceptacji organizatora kursu.
ZAPRASZAMY.
Diamond Education. Warszawa, ul. Ratuszowa 11/341.
Tel: 795732851,
E-mail: warszawa@diamond.edu.pl, diamondeducation@onet.pl.
www.diamond.edu.pl
Kontakt
Diamond Education
ul. Ratuszowa 11/341, 03-450 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com