Salon Meblowy BoConcept

dodano: 2021.09.15 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 46
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BoConcept to salon meblowy z ekskluzywnymi meblami w stylu skandynawskim. Oferta salonu zawiera: ekskluzywne meble drewniane, meble wypoczynkowe, oświetlenie, meble klasyczne, taras, akcesoria dekoracyjne i inne. Posiadamy wysokiej jakości materiały i dodatki. Realizujemy meble do zabudowy w zależności od upodobań kontrahenta, dbając o komfort i funkcjonalne rozwiązanie. Salon Meblowy BoConcept eksponuje skandynawskie meble oraz inspiruje nowatorskimi kierunkami w branży nordyckiego stylu i wzornictwa.

Naszym zadaniem jest to aby oferta była wyróżniająca się na tle innych. Wspomagamy klientów aby nadać ich wnętrzom nietuzinkowy charakter dzięki wielostronnej usłudze projektowania pomieszczeń, osiągalnej w naszym salonie bądź w zaciszu domu. Każde zlecenie realizujemy w sposób profesjonalny mając na uwadze oczekiwania klienta. Dzięki takiej możliwości klient może robić zakupy, wybierać produkty z najlepszych marek.

Zapraszamy do Naszego Salonu.
Kontakt
BoConcept
ul. J. P. Woronicza 31, 02-640 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com