Kożuchy

dodano: 2019.05.08 ważne do: 2019.08.06 wyświetleń: 201
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem rzemieślników, produkujących kożuchy damskie i męskie. Wykonujemy kożuchy tradycyjne, za pomocą tradycyjnych metod, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz kożuchy nowoczesne zgodne z najnowszymi trendami mody. 
W naszej ofercie znajdą Państwo także czapki, rękawiczki, kamizelki, serdaki, futrzaki. Na zamówienie robimy spódnice i spodnie ze skóry kożuchowej. Ponadto naszą specjalnością są płaszcze damskie i męskie oraz serdaki i kożuchy regionalne zdobione ręcznie z elementami folkloru.Jesteśmy jednymi z najlepszych producentów kożuchów w Polsce i cały czas rozszerzamy nasz asortyment. Mamy doskonałą reputację nie tylko w Polsce, ale też za granicą dzięki posiadanym kwalifikacjom.

Bierzemy dział w międzynarodowych targach mody, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zostaliśmy dwukrotnie nagrodzeni medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość.
Kontakt
Kożuchy "Grywan"
ul. Pienińska 25, 34-431 Ostrowsko, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com