Odszkodowanie powypadkowe

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Jednostka Hoolster jest jednym z liderów na rynku firm zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień oraz eliminacją szkód komunikacyjnych. Działa na terenie Bielska- Białej i w bezpośrednim sąsiedztwie pobliskich miast kraju. Od wielu lat przeprowadza udane procesy pozyskiwania zadośćuczynień powypadkowych. Jej propozycja oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, błyskawicznym holowaniem na parking, naprawą samochodu z OC/AC jak również uzyskaniem przez poszkodowanego auta zastępczego z OC sprawcy. 
Ponadto złożoność usług zapewnia kompletną likwidację szkód, obejmującą uregulowanie wszystkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, kompetentną wycenę krzywdy, gratisową kalkulację jej naprawy oraz jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zapoznać się ze wszelkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję solidności i indywidualnego rozwiązania problemu. Swoim Konsumentom umożliwia również skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, które zostały zaniżone. Działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu sprzyjając rzeczywistą pomocą i poradą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, Bielsko Biała Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com