Dodatek do oleju silnikowego – Ceramizer (Nowy)

dodano: 2019.09.24 ważne do: 2019.12.23 wyświetleń: 248
Szczegóły ogłoszenia:
Samochody choć stanowią najpopularniejszy środek transportu, to wymagają regularnej troski. Nierówna dynamiczna jazda, duże spalanie paliwa czy złe hamowanie, takie czynniki mogą się przełożyć na jeszcze większą eksploatację pojazdu. Szczególnie trzeba uważać na silnik, główną jednostkę, która może ulec trwałym uszkodzeniom, a w wyniku czego doprowadzić do poniesienia przez właściciela dużych wydatków w celu naprawy.

Możesz temu zapobiec, kupując dodatek do oleju silnikowego marki Ceramizer. Dzięki ceramiczno-metalowej powłoce regeneruje powierzchnie tarcia w silniku, w efekcie przedłużając jego żywotność. Wystarczy regularne stosowanie preparatu, a jego działanie skutecznie zapobiegnie wystąpieniu trwałych uszkodzeń i to na długi czas. Zadbaj o jak największy komfort jazdy i swój samochód na lata.

Więcej informacji uzyskasz, wchodząc na stronę: https://www.ceramizer.pl

Zachęcamy do zapoznania się też z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami, oferowanymi przez Ceramizer oraz do kontaktu z naszymi specjalistami!

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Ceramizer
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com