integracja sensoryczna Warszawa Targówek/Białołęka/Tarchomin

dodano: 2019.02.24 ważne do: 2019.05.25 wyświetleń: 233
80 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum Terapii Mowy Logospec to nowoczesna placówka świadcząca kompleksowe usługi z zakresu logopedii, neurologopedii, pedagogiki, integracji sensorycznej, terapii ręki. Szeroka oferta zajęć dedykowana jest dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. DLACZEGO LOGOSPEC?
Nasz zespół tworzy wysoce wykwalifikowana kadra, która wciąż się szkoli, aby jak najlepiej Państwu pomagać. Pracujemy w bardzo dobrze wyposażonych salach.
Nasza terapeutka SI, fizjoterapeuta pisze o sobie tak:
„Od 2013 roku prowadzę terapię oraz diagnozę w zakresie integracji sensorycznej. Podczas zajęć wykorzystuję różne techniki terapeutyczne. Podczas diagnozy i w trakcie terapii staram się jak najlepiej zrozumieć wyzwania przed jakimi na co dzień stają moi pacjenci i ich rodzice. Celem prowadzonych przeze mnie zajęć jest ułatwienie dziecku jak najlepszego funkcjonowania zarówno w środowisku domowym jak i w placówce edukacyjnej, do której ono uczęszcza. Prowadząc zajęcia zwracam szczególną uwagę na takie aspekty jak kształtowanie prawidłowych nawyków dotyczących postawy, praca w obszarze trudności w zakresie regulacji napięcia mięśniowego, w zakresie planowania motorycznego, czy nauka czynności z zakresu umiejętności samoobsługi.W swojej pracy kieruję się zasadą mądrego słuchania i wzajemnego szacunku. Czas spędzony z małym pacjentem daje mi dużo pozytywnej energii i motywuje do dalszego rozwoju. Aby jak najskuteczniej pomagać pacjentom stale poszerzam wiedzę na kursach.”
Symptomy świadczące o możliwości występowania zaburzeń integracji sensorycznej: nadpobudliwość, nadruchliwość, nadwrażliwość na bodźce dźwiękowe, dotykowe (dziecko, które nie lubi kąpieli, mycia, czesania włosów, obcinania paznokci), zaburzenia równowagi, potykanie się, przewracanie, opóźnienia lub zaburzenia rozwoju mowy, obniżenie progu bólu, brak reakcji lub nieadekwatne reakcje na intensywne bodźce, zachowania agresywne wobec siebie (autoagresja) lub wobec innych, osłabienie lub wzmożenie napięcia mięśniowego, problemy z wchodzeniem na schody (wchodzi lub schodzi krokiem dostawnym), dziecko nie lubi aktywności fizycznej i stroni od placu zabaw, strach przed huśtaniem, bujaniem, kręceniem się na karuzelach, wycofanie z kontaktów społecznych, apatia, nadmierna nieśmiałość, obniżony poziom koncentracji uwagi, trudności szkolne, problemy z nauką pisania i/lub czytania, mylenie stron prawej z lewą. Nie zwlekaj, zadzwoń i umów wizytę pod nr tel 530511982
Więcej o nas na www.logospec.pl lub fb/logospec
Kontakt
Centrum Terapii Mowy Logospec Anna Derlatka
ul. Bolesławicka 51B, 03-377 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com