Sprzątanie bloków - Warszawa

dodano: 2019.02.26 ważne do: 2019.05.27 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
Trudnimy się w sprzątaniu bloków. Ogromny wachlarz usług naszej firmy obejmuje także sporzątanie mieszkań, biur, firm czy osiedli. Najwyższa staranność wykonywanych usług to nasza pdstawa.  Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie branżowym, najbardziej wymagający klient nie jest nam straszny. Pranie wykładzin i dywanów to kolejne usługi, których się podejmujemy. 
Jeseś zainteresowany naszą firmą ? Wejdź na naszą stronę internetową : http://all-clean.pl/ i zapoznaj się z cennikiem oraz wszystkimi usługami, które wykonujemy.
Zapraszamy !
 
Kontakt
All-Clean
ul. Żeglugi Wiślanej 7/45, 03-043 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com