Lunch firmowy Warszawa Wiesz Co Zjesz

dodano: 2019.08.08 ważne do: 2019.10.07 wyświetleń: 166
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza restauracja istnieje na obszarze Warszawy, gdzie umożliwiamy doskonałe warunki również do spędzenia wolnego czasu a w tym samym czasie umożliwiamy perfekcyjnie wytworzone menu.
Oferta naszej restauracji umożliwia na zapewnienie również odpowiednich warunków do przeprowadzania poszczególnych zabaw. Stosowne warunki, które są skonstruowane w naszej restauracji pozwalają zagwarantować między innymi na zorganizowanie takich przedsięwzięć jak między innymi impreza firmowa warszawa.
W tym samym czasie zespół doświadczonych pracowników umożliwia na zapewnienie zarówno profesjonalnej a także jednostkowo dopasowanej obsługi naszych kontrahentów. Do tego umożliwiamy naszym odbiorcom przygotowanie zarówno organizowania wydarzeń firmowych a także okolicznościowych. Umożliwiamy naszym kontrahentom wykonanie pojedynczych usług również w sposób zarówno efektywnie a także we właściwym czasie na każdym etapie współdziałania z naszymi kontrahentami.
Zapraszamy do zapoznania się ze detalami oferty w ramach naszej strony firmowej oraz do współpracy!

Kontakt:
Lunch firmowy Warszawa Wiesz Co Zjesz
ul.Plac Konstytucji 1; 00-647 Warszawa
tel: 22 629 78 06
http://www.wieszcozjesz.pl/LUNCH.html
e-mail: biuro@wieszcozjesz.pl
Kontakt
wiesz co zjesz
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com