Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań w wodzie udźwig 180 kg

dodano: 2019.09.16 ważne do: 2019.12.15 wyświetleń: 192
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przedmiotem ogłoszenia jest uchwyt magnetyczny z magnesem do łowienia w wodzie, wykonany na bazie dwóch magnesów, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy wklejone są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są ucha z oczkiem do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu przez co zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest produkcja, import i sprzedaż silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego świata wytwarzając nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w najróżniejszych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wymienić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie https://magnesy-neodymowe.com.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Kontakt
dhit
Cała Polska, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com