Od zera w uwodziciela

dodano: 2018.02.08 ważne do: 2018.02.15 wyświetleń: 41
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czy zdarzyło Ci się zobaczyć piękną kobietę i poczuć, że masz ochotę ją poznać ? Mi zdarzało i zdarza się wielokrotnie. Czy podszedłeś wtedy do niej i powiedziałeś choćby "cześć, poczułem że mam ochotę cię poznać i właśnie dlatego stoję i patrzę w twoje oczy, jestem...(i tutaj nadszedł czas na przedstawienie się)". Tak tak, to właśnie tak proste i robię to za każdym razem, gdy mam ochotę poznać dziewczynę, która mi się podoba,a czy Ty tak robisz? Jeżeli nie masz najmniejszych problemów z poznawaniem kobiet to po prostu wyłącz tą stronę i nie czytaj dalej. Jeśli masz dość jedynie oglądania pięknych kobiet przechodzących obok Ciebie na przystanku, mijających Cię w pociągu to sugeruję przeczytać do końca. Może się okazać, że szkolenie, które Ci przedstawiam zmieni Twoje życie na lepsze. Po szkoleniu przestaniesz narzekać na brak kobiet. To Ty będziesz wybierać, która kobieta pójdzie z Tobą do domu. Facet powinien być zdobywcą i po szkoleniu właśnie nim się staniesz.

Pomogę Ci :
1. Ze zmianą wizerunku na atrakcyjny - mam tu na myśli dobranie najlepszej kombinacji stylu do Twojego typu urody.
2. Pokonać nieśmiałość i zdobyć się na odwagę, żeby podejść do nieznajomej kobiety na ulicy/przystanku/w autobusie i gdziekolwiek gdzie tylko będziesz się znajdować. Pewnie byłeś świadkiem jak facet podchodził do nieznajomej dziewczyny i zaczynał z nią rozmawiać, a gdy zobaczyłeś po chwili ich rozmowy że kobieta śmieje się z jego żartów i tak dobrze jej się rozmawia to byłeś pewien, że oni są znajomymi z uczelni lub pracy. Przecież to wbrew wychowaniu i społecznej kulturze, żeby zaczepiać nieznajomych ludzi oraz sprawiać, by ich dzień stał się lepszym. Może i tak jest, jednak na szkoleniu zobaczysz, doświadczysz wszystkich skrajnych emocji związanych z tym więzieniem w jakim żyłeś przez lata. Jeżeli wmawiano Ci, że kobiety możesz poznać jedynie w barze lub klubie, to mam specjalną wiadomość dla Ciebie... KŁAMALI ! Jeśli chcesz poznawać klubowe dziewczyny to zapraszam na szkolenie do kogoś innego. Ja uczę, jak poznać w normalnych codziennych warunkach w ciągu dnia i wieczora, jeśli chcesz żeby Twoje życie było bogatsze o poznawanie kobiet, gdziekolwiek jesteś to zapraszam do kontaktu.
3. Zmienić mowę ciała podczas Twoich podejść i rozmowy z kobietami. Kluczem w relacjach damsko-męskich jest swoboda w rozmowie oraz wyluzowana mowa ciała. To bardzo dziwne, jednak kobieta może nie być psychologiem, a mimo wszystko wyczuje, że jesteś zestresowany sytuacją lub obawiasz się z nią rozmawiać. Takie podejścia są po prostu skazane na porażkę, jednak nigdy nie wolno brać sobie tego do siebie, że kobieta nie chciała z Tobą rozmawiać. To sposób w jaki zademonstrowałeś siebie był po prostu słaby lub nie przypadł jej do gustu i dlatego poszła dalej, nawet nie zwracając na Ciebie uwagi. Przećwiczysz ze mną podejścia bezpośrednie i pośrednie, dowiesz się jak pytając choćby o godzinę można fajnie poprowadzić rozmowę. Jeżeli czujesz, że chciałbyś zmienić swoje życie i popracować nad mową ciała i poznawaniem kobiet bez stresu to zapraszam na szkolenie.
4. Nabrać doświadczenia przy poznawaniu kobiet - na moim kursie nie będziesz siedział zamknięty w sali szkoleniowej wałkując przez trzy dni teorię, z której i tak nie ma pożytku. Kursanci, którym miałem przyjemność pomóc zdecydowali się na szkolenie, głównie dlatego, że absolutnie całe szkolenie odbywa się w formie praktycznej. Teoria jakiej się nauczysz to jedynie 5% szkolenia. Skupimy się natomiast na tym, żebyś wyniósł jak najwięcej z każdego podejścia do dziewczyny, zarówno w mojej obecności jak i samemu. Zależy mi na tym, abyś po szkoleniu był w stanie zatrzymać nieznajomą kobietę, jaka Ci się spodoba i wziąć do niej kontakt w celu rozwinięcia znajomości.
5. Stać się pewnym siebie. Pewność siebie jest taką samą umiejętnością jak jazda na rowerze czy sprzedaż. Przedstawię Ci techniki, dzięki którym będziesz pewny siebie.

Dodatkowo nauczysz się jak wywoływać w kobiecie seksualny stan podczas rozmowy, dzięki czemu będzie chętna na ONS(one night stand) z Tobą.
W celu uzyskania dokładnej oferty szkoleniowej zapraszam do kontaktu drogą elektroniczną, zamieść w tytule wiadomości "Całkowita przemiana", a otrzymasz atrakcyjny rabat na wszystkie szkolenia.
Kontakt
Adrian
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com