Uśmiech ja marzenie Atelier Uśmiechu

dodano: 2020.09.03 ważne do: 2020.12.02 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Dzięki profesjonalnemu zabiegowi wybielania jest to możliwe dla każdego. Poza zdrowymi zębami i dziąsłami, piękno naszego uśmiechu zależy również od koloru zębów.
Skorzystaj z profesjonalnego, bezpiecznego wybielania zębów w naszym gabinecie. Korzystamy z innowacyjnego, bezpiecznego, a jednocześnie dającego spektakularne efekty systemu BlancOne.
Ten system wybielania jest poparty wieloletnimi badaniami i obserwacjami lekarzy i higienistek z całego świata. Dzięki innowacyjnej opatentowanej formule preparatu uzyskujemy spektakularne efekty wybielenia.
Każdy zabieg wybielania zębów powinien być poprzedzony zabiegiem higienizacji.
 
Marzy Wam się śnieżnobiały uśmiech niczym z Hollywood? To właśnie dzięki zabiegom wybielania przy użyciu najnowszych technologii można uzyskać taki efekt. Kolor zębów, ich odcień dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Dodaje pewności siebie oraz powoduje lepsze samopoczucie. Dzięki pięknym, białym zębom czujemy się o niebo lepiej.
 
Atelier Uśmiechu
https://atelierusmiechu.com/
Mail - recepcja@atelierusmiechu.com
Adres:
ul. Kłobucka 8A/ U007
02-699 Warszawa
Telefon:
+48 22 300 27 40
+48 578 501 101
 
Kontakt
Atelier Uśmiechu
ul. Kłobucka 8A/U007, 02-699 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com