Drukarnia ALSAGRAF Katowice

dodano: 2020.09.13 ważne do: 2020.12.12 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
 Nasza jednostka oferuje zawodowe usług związane wykonywaniem wysokie właściwości wyrobów poligraficznych.
Zapewniamy generalne usługi dotyczące wykonywania rozległego zakresu artykułów drukowanych, gdzie zapewniamy przeprowadzanie materiałów z wykorzystaniem najnowszych oraz zaawansowanych technologii.

 Równocześnie nasza drukarnia katowice umożliwia wykonanie schematów graficznych dopasowanych do potrzeb odbiorców, co realizowane jest w biznesowym studiu graficznym. Nasza firma umożliwia na zagwarantowanie perfekcyjnego dopasowania między innymi technik druku a w dodatku realizacji projektów.

 Gwarantujemy zarówno wykonanie drukowania na gadżetach reklamowych a także proponujemy także technologie sitodruku a także tampodruk, co pozwala na sfinalizowanie drukowania na różnorakich typach materiałów.  Dowolne nasze produkty realizowane są w sposób gwarantujący najwyższej jakości wykonanie a także gwarantujemy na wszelkim etapie współpracy zarówno funkcjonalne oraz terminowe przeprowadzenie usług.

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją!

Drukarnia ALSAGRAF Katowice
ul. Gliwicka 204
40-860 Katowice
tel: 603 258 388, 690 800 803
url: http://www.alsagraf.pl/    
e-mail: biuro@alsagraf.pl
Kontakt
alsagraf
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com