Moskitiery Warszawa

dodano: 2020.09.16 ważne do: 2020.12.15 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży rozległego zestawu wysokiej jakości osłon do różnych pomieszczeń, które mogą być przystosowane do planów zarówno aranżowania mieszkań oraz domów.
Zapewniamy w naszej firmie sprzedaż wyrobów skonstruowanych ze specyficznie selekcjonowanych półproduktów w postaci pięknych tkanin. Oferta naszej firmy to zarówno bardzo wygodne w użytkowaniu moskitiery warszawa a także wykonanych zgodnie z najnowszymi trendami w aranżowaniu wnętrz. Pozwala to sformować specyficzne i estetyczne segmenty wnętrz w ramach rozbudowanych schematów aranżacyjnych.
Nasza firma umożliwia zarówno fachowe doradztwo, które umożliwia dopasowanie pojedynczych wyrobów do oczekiwań klientów a także dostęp do różnego typu zasłon okiennych. Gwarantujemy dodatkowo wygodne zakupy w naszym internetowym sklepie, gdzie świadczymy także sprawne dokonywanie pojedynczych zleceń oraz krótkie terminy wykonywania poszczególnych zamówień.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kooperacji!

kontakt:
Moskitiery Warszawa
ul.Roentgena 46 lok 2
02-781 Warszawa
tel: (22) 855 50 95, (48) 512 388 558
url:   http://ewap-design.com.pl/moskitisery/
e-mail: ewa@ewap-design.com.pl, zbyszek@ewap-design.com.pl
Kontakt
ewap-design
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com