Kursy BHP SOLAR Warszawa

dodano: 2020.10.29 ważne do: 2021.01.27 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
Firma SOLAR z Warszawy trudni się dostarczaniem wszechstronnej obsługi w ramach BHP zgodnie z nakazami Kodeksu Pracy. Swoim odbiorcom zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony PPOŻ i pierwszej pomocy przedmedycznej.
 
Profil usług przedsiębiorstwa to głównie: szkolenia BHP i PPOŻ dla pracowników i pracodawców, kursy z obrębu pierwszej pomocy, tworzenie dokumentów jak ocena ryzyka zawodowego, prócz tego dozór i konsulting dla firm pragnących mieć pewność, że wszelkie kwestie BHP są u nich na najwyższym poziomie i nieprzerwanie zgodne z przepisami. Cała oferta zaprezentowana jest na witrynie firmy.
 
Kiedy Państwa firma wymaga profesjonalnego poparcia w domenie BHP, tu można otrzymać pełną obsługę. Firmę Solar kreują doświadczeni eksperci, którzy posiadają właściwe uprawnienia. Firma oferuje swoje usługi również w zachęcających cenach w postaci jednokrotnych zleceń bądź stałej obsługi na bazie umowy z interesantem. 
 
Solar – kursy BHP Warszawa – zachęcamy serdecznie do sprawdzenia całej oferty firmy na stronie!

Kontakt:
Kursy BHP SOLAR Warszawa
03-289 Warszawa
Twórcza 66g/1
tel: +48 604 919 013
e-mail:  solar.wp@gmail.com 
http://www.bhpsolar.pl/kursy-bhp/
Kontakt
BHP Solar
ul. Twórcza 66g/1, 03-289 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com