Biuro rachunkowe 55 na Białołęce

dodano: 2020.12.01 ważne do: 2021.01.30 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro rachunkowe Biuro55.com.pl oferuje kompleksową obsługę księgowo-kadrową. Bardzo wysoka jakość oferowanych usług księgowych umożliwia Państwu utrzymać porządek w dokumentacji, zachować pełno czasu oraz energii oraz przynosi realne oszczędności, a dodatkowo możecie Państwo całkowicie skupić się  prywatnej działalności biznesowej.

Nieustająco rozwijając nasze kwalifikacje proponuje Państwu najwyższej klasy usługi księgowe i rachunkowe oraz dodatkowo zapewniamy solidną i fachową obsługę. Udzielamy wsparcia na każdym etapie prowadzenia działalności: poczynając od założenia spółki, przez pomoc podczas prowadzenia biznesu, a dodatkowo radę w w czasie zamykania działalności. Propozycja skierowana jest głównie do małych i średnich firm, które chcą zlecać na zewnątrz działu księgowego, natomiast pomagamy również nabywcom indywidualnym np. rozliczyć się z podatków.

Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi, wykorzystywanie nowinek pojawiających się księgowości, a dodatkowo poufność i zaufanie jakim darzą nas klienci. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji!
Kontakt:
Biuro rachunkowe 55 na Białołęce
http://www.biuro55.com.pl/
Biuro Rachunkowe 55
Mariola Pasińska-Jurczyk
Ul. Mehoffera 73 lok.1
03-118 Warszawa
Tel./fax 22 676 50 01
Tel.kom. 500 716 166
Zapraszamy w godzinach 08.00-16.00


 
Kontakt
czyste-wejscie
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com