Wizja życia na nowy rok 2021

dodano: 2020.12.18 ważne do: 2021.01.17 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:


Spójrz na Twoje aktualne życie i zastanów się, czy chcesz, by nowy rok wyglądał tak samo, czy też chcesz coś zmienić i rozpocząć nowy okres w Twoim życiu, pozostawić za sobą wszelkie blokady, negatywne sytuacje, krępujące lub ograniczające Cię energie. Jeśli pragniesz gruntownie zmienić Twoje życie lub tylko jedną jego sferę np. miłość, finanse, karierę, to ten rytuał jest dla Ciebie. Rytuał odbędzie się 21.12.2020. WYŚLIJ W ZAMÓWIENIU SWOJĄ LISTĘ ŻYCZEŃ, opisz mi Twoją idealną wizję życia, czego pragniesz w roku 2021.
To szczególna świeca, ponieważ można do niej dołączyć całą listę
życzeń (nie tylko jedną intencję).
Cel: uzyskanie wsparcia od Siły Wyższej, ochrona, prowadzenie na własnej drodze, szczęście, zdrowie i spełnienie w Nowym Roku oraz spełnienie wszystkich marzeń i celów!
 
Ten rytuał ma na celu odcięcie od Ciebie tego, co Cię blokuje, co kradnie Twoją energię, co jest niezadowalające i wymaga poprawy, by zostało to w starym okresie i nie miało już wpływu na Twoją przyszłość.
By uwolnić się od starych blokad i więzów, które hamują Cię w drodze do szcześcia. Usunięcie więzów, które nie pozwalaja Ci w pełni cieszyć się życiem.
Usunięcie blizn emocjonalnych, które powstały w wyniku zadanych Ci ran.
Jeśli czujesz, że to, co robisz - to nie jest ta właściwa droga, ten rytuał pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe, odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia.
 
By dokonać pozytywnej zmiany w Twoim otoczeniu i z pomocą anielską otworzyć nową drogę i nowe możliwości, jeśli czujesz, że coś Cię blokuje, coś Ci nie odpowiada, nie chcesz żyć tak, jak do tej pory, a nie wiesz jak to zmienić, jak aktywować nowe drogi i dobre energie.
Jeśli wegetujesz w nieodpowiednim związku z nieodpowiednią osobą i czujesz brak spełnienia, ten rytuał pomoże to zmienić.
jeśli pracujesz w zawodzie, który Ci nie odpowiada i każdy dzień jest męczarnią i brakiem satysfakcji, ten rytuał aktywuje pomoc anielską i Anioły przyjdą Ci z pomocą.
Jeśli czujesz ciężar na sercu i brak szczęścia, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co, chcesz to zmienić - to ten rytuał jest dla Ciebie.
Jeśli pragniesz, by Anioły zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować ich pomoc tym rytuałem.
Czy chcesz się od czegoś uwolnić i pozostawić to w starym roku?
Link do zamówienia : https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-Swiec-Intencyjnych-Rytual-Nowego-Poczatku-Wizja-zycia-na-Nowy-Rok-Swieto-Swiatla-21.12.2020-usuwania-tego%2C-co-stare%2C-by-rozpoczac-nowy-okres-w-Twoim-zyciu-Czas-Dwunastu-Wielki-Reset-Koniunkcja-Jowisz-Saturn-/733
 
Kontakt
Dianaomensententia
Pruszków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com