Najlepszy Ośrodek Terapii w Polsce-Ośrodek Terapii Nefo

dodano: 2021.01.11 ważne do: 2021.03.12 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Ośrodek Terapii Nefo powstał z myślą o wszystkich osobach potrzebujących pomocy i zmagających się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, hazardu. Nefo to miejsce wyjątkowe, stworzone przez pasjonatów. Głęboko wierzymy w ludzi, jednak statystyki są jednoznaczne: niewiele osób potrafi wyjść z choroby alkoholowej i z innych uzależnień samodzielnie. Jeżeli próbowałeś już poradzić sobie z takim problemem lub znasz osobę, która cierpi z tego powodu – skontaktuj się z nami.
 
Ośrodek terapii NEFO to tutaj pracujemy na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów złożonych ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów. Jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych, co świadczy o wysokim poziomie prowadzonych przez nas terapii. Nefo już dwukrotnie został zwycięzcą w konkursie na najlepszy ośrodek Terapii w Polsce prowadzony przez Ranking Ośrodków Terapii, to wielkie wyróżnienie i największa nagroda w branży. Tym bardziej cenna, bo to nasi pacjenci decydują o jej przyznaniu. Ośrodków Terapii jest mnóstwo, ale najważniejsze jest to, żeby wybrać ten najlepszy.
 
Kontakt
Ośrodek Nefo
ul. Wichulec 14, 87-326 Wichulec Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com