Pranie wykładzin w biurach i domach

dodano: 2021.01.19 ważne do: 2021.04.19 wyświetleń: 94
89 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zalanie mebli powierzchni tekstylnych płynem skraca ich żywotność. Przyczynia się do rozwoju pleśni, gnicia elementów, wydzielania nieprzyjemnego zapachu. Zamiast czyścić materiał samodzielnie o wiele taniej i wygodniej jest zlecić pranie wykładzin biurowych profesjonalnej firmie czyszczącej.

Nasza firma dysponuje specjalnymi urządzeniami ekstrakcyjnymi, jak i dedykowanymi środkami piorącymi. Masz pewność, że powierzchnia jest minimalnie wilgotna, a jej wyschnięcie nastąpi w ciągu kilku bądź kilkunastu godzin. Wykonujący usługę dbamy o zachowanie odpowiedniej temperatury nałożenia pre-spraya oraz czasu jaki detergent powinien spędzić na danej powierzchni.

Bardzo istotne jest delikatne wtarcie tego środka we włókna czyszczonej wykładziny. Bez tego niemożliwe byłoby intensywne rozpuszczenie brudu zalegającego w materiale. Stosujemy pre-spray, który sprawdza się do wielu rodzajów tkanin.

Następnie podczas czyszczenia stosujemy maszynę ekstrakcyjną. Umożliwia ona wypłukanie zabrudzeń. Po czyszczeniu wykłądziny dywanowe są minimalnie wilgotne. Ich czas schnięcia jest o wiele krótszy w porównaniu do prania zwykłym odkurzaczem piorącym. Jeśli pozostaną jakiekolwiek plamy pracownicydecydują się na ich usunięcie.
Wykorzystują arsenał specjalnych odplamiaczy, które są dostosowane do konkretnego materiału.

Zapraszamy do zamawiania prania wykładzin w Warszawie i okolicach.


 
Kontakt
Pranie WAW
ul. Domaniewska 36, 02-672 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com