Baseny stelażowe BESTWAY - Univers24

dodano: 2021.05.20 ważne do: 2021.08.18 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Univers24 to wielobranżowy sklep online, w którym można kupić garnki kamionkowe, inne naczynia z kamionki oraz  rozmaite akcesoria do domu i ogródka. Główną kategorią w naszym sklepie internetowym są garnki hermetyczne z kamionki - to nieodzowne wyposażenie Twojej spiżarni. Garnki kamionkowe idealnie przydają się do kiszenia kapusty i wielu innych warzyw. Poza tym w kamionkowych naczyniach można przygotować smalec, marynować mięsa oraz magazynować zupy i produkty sypkie. Sklep Univers24 posiada szeroki wybór garnków z kamionki - oferujemy 5, 10, 15, 20, 50, a nawet 80-litrowe naczynia. W naszym sklepie można też znaleźć plastikowe beczki do przechowywania kiszonek, produktów sypkich, a nawet karmy dla psa. Poza tym sklep Univers24 oferuje:
  • meble ogrodowe,
  • doniczki,
  • akcesoria do grilla,
  • narzędzia ogrodnicze,
  • kompostowniki.
Ostatnia kategoria produktowa obejmuje baseny i różnorodne akcesoria basenowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty Univers24.
Kontakt
Univers24
ul. Kard. Karola Wojtyły 23a, 43‐354 Czaniec Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com