Kurs Animatora Warszawa 19.08.2017

dodano: 2017.08.04 ważne do: 2018.08.04 wyświetleń: 1003
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademi Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po odbyciu Kursu Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!

Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!


Zapisz Się TERAZ !
Hurtownia Animatora - Profesjonalne Artykuły dla Animatorów -
HurtowniaAnimatora.pl
Kontakt
Akademia Animatora
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com