Jak pokonać strach, by żyć w szczęściu? Wykład online

dodano: 2021.10.31 ważne do: 2022.01.29 wyświetleń: 121
33 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:


Jak go pokonać strach, by żyć w szczęściu, spełnieniu, radości, miłości, lekkości, zdrowiu i obfitość.
Opowiem Ci o tym, dlaczego czasami przyciągasz do Twojego życia problemy, trudności, blokady i jak to zmienić. Nauczę Cię bardzo prostej metody jak ujarzmić strachy, obawy i niepewności, jak odzyskać spokój, zaufanie i wiarę.
 To, czego się najbardziej obawiasz może zmaterializować się w Twoim życiu i stać się rzeczywistością szybciej, niż myślisz! Jak tego uniknąć! O mocy wiary i wsparciu od Wszechświata, jak je uzyskać? Opowiem Ci o metodach sterowania masą i stadem i dlaczego tylko martwe ryby płyną z prądem, gdy żywe pod prąd. O psach, pilnujących stada i kąsających po łydkach oce, które pragną się wyrwać do wolności. 
Cytaty ze starej, dobrze Ci znanej, ale może niezrozumiałej Księgi: ” Dla tego, kto wierzy, wszystko jest możliwe!” Mk9 oraz „Wszystko o co w modlitwach prosicie, stanie się Wam, tylko wierzcie, że otrzymacie!” Mk 11.  Czas trwania sesji to 46:38 minut.
Wykład 175  obejrzysz tutaj  - https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
Aktywuj Twój dostęp PREMIUM za 33 zł na 6 dni - otrzymujesz dostęp do tego wykładu oraz ponad 170 pozostałych/ Dodatkowo otrzymasz w prezencie książkę “ Jak rozmawiać z Aniołami”.
Nie zwlekaj inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją, dzięki tym wykładom już tysiące osób zmieniły swoje życie na lepsze!
Kod rabatowy na dostęp premium 5% - 1118111
www.bucardimaria.com
Kontakt
Dianaomensententia
Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com