System TMS SPEDTRANS - Listprzewozowy

dodano: 2020.06.29 ważne do: 2020.09.27 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleksowa obsługa rozmaitych zleceń transportowych i spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft zapewnia rozwinięty system SPEDTRANS, dzięki któremu możliwa jest pełna automatyzacja firmy. System ten może być wykorzystany w branżach:
 
  •     transportowej,
  •     specydycyjnej,
  •     logistycznej,
  •     handlowej i produkcyjnej.


Program rośnie wraz z przedsiębiorstwem Klienta, w związku z czym można go zastosować zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak również wielooddziałowej, mającej liczną flotę samochodów i magazyny logistyczne. Zapewniamy opcję korzystania z programu na własnym serwerze lub w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM zawiera ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już niemal 2000 przedsiębiorstw. Wykorzystując go, można wystawiać zlecenia transportu oraz spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program dysponuje modułem windykacji. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
System TMS SPEDTRANS - Listprzewozowy
ul. Grodziska 23, 96-321 Musuły Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com