Biuro detektywistyczne Prodetektyw

dodano: 2021.10.04 ważne do: 2022.01.02 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Spersonalizowane podejście do spraw zleceniodawców oferuje Prodetektyw. Biuro detektywistyczne jest za to cenione. Od pierwszej rozmowy z klientem aż do zakończenia czynności detektywi wykonują obowiązki z zachowaniem pełnej dyskrecji. Ich doświadczenie oraz należyte podejście do spraw jest warte podkreślenia. Gromadzenie dowodów odbywa się z pomocą nowoczesnego sprzętu. Obserwacje detektywów mają za zadanie pozyskanie lub weryfikację wiadomości, a zebrane materiały mogą być wykorzystane w postępowaniu sądowym. Na końcu klient dostaje raport, obejmujący: opisy, fotografie i materiały filmowe.

Kompleksowe usługi oferowane są dla: klientów prywatnych, firm, kancelarii prawnych, instytucji a także organów państwowych. Determinacja detektywów przejawia się w tym, że poradzą sobie oni z każdą sprawą, aż jej nie objaśnią. Regularnie klienci informowani są o tym, jakie działania są brane pod uwagę.

 
Kontakt
Prodetektyw
Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com