Pracownik działu Back Office (również z orzeczeniem)

dodano: 2019.01.08 ważne do: 2019.01.15 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Manpower jest międzynarodową firmą dającą możliwość zdobycia doświadczenia w wielu branżach.
Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Procesowanie zamówień składanych przez klientów drogą mailową, faxem
  • Wystawianie not i faktur korygujących
  • Wsparcie przedstawicieli medycznych
  • Odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon i mail
  • Dokonywanie uzupełnień komisu przeterminowanych implantów
  • Rezerwacja na zabiegi zestawów implantów oraz narzędzi
  • Procesowanie zwrotów
  • Współpraca z działem finansowym oraz magazynem, kontakt z firmą kurierską
  • Przygotowywanie nowych pism oraz kart zużycia dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji dla audytu oraz raportów
  • Inne czynności mające na celu usprawnienie pracy działu obsługi klienta
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i skrupulatność
  • Znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Manpower
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Iłżecka)
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej MultiSport oraz pakiet Manpower Premium
  • Dodatek na cele rehabilitacyjne do 200 zł rocznie dla pracowników z niepełnosprawnością

Jesteśmy pracodawcą otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres natak@manpower.pl

Kontakt
Manpower
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.