Technik/ Inżyniera serwisu

dodano: 2019.05.28 ważne do: 2019.08.26 wyświetleń: 106
Szczegóły ogłoszenia:
POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Lokalizacja: Polska

Obszar działania: Europa

Zakres obowiązków:

  • Instalacje urządzeń i linii pakujących,
  • prowadzenie serwisów okresowych i interwencyjnych,
  • prowadzenie szkoleń dla personelu obsługi instalowanych maszyn,
  • prowadzenie wizyt referencyjnych,
  • raportowanie do kierownika serwisu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • techniczne : dobre umiejętności manualne, umiejętność obsługi wszelkiego typu narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi. Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki lub elektroniki oraz umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych będzie atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym będzie dużym plusem,
  • ważny paszport (w związku z podróżami po za UE),
  • gotowość do pracy w nienormowanym wymiarze godzin,
  • samodyscyplina, punktualność, solidność, umiejętność zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią od efektów,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość pracy w różnych krajach i nabycia międzynarodowych doświadczeń,
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pełne wsparcie w początkowym okresie pracy,
  • szkolenia z obsługi/serwisowania obsługiwanych maszyn,

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (19302).
Kontakt
Polski HR International
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.