INŻYNIER - Instalacje HVAC

dodano: 2020.10.12 ważne do: 2021.01.10 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Inżynier sanitarny - Instalacje HVAC

Poszukujemy kandydatów z przy nadzorze prac związanych z instalacjami wewnętrznymi z dużym naciskiem na: wentylacja, klimatyzacja oraz chłodnictwo .

Główne zadania:

• Nadzór nad funkcjonowaniem systemów instalacji klimatyzacji
i wentylacji
• Realizacja czynności technicznych i serwisowych zgodnie z
dokumentacją niezbędną do sprawnego funkcjonowania
urządzeń oraz utrzymania gwarancji wykonawcy
• Nadzór nad podmiotami zewnętrznymi wspomagającymi
bieżącą obsługę techniczną instalacji
• Nadzór nad procesami serwisowymi i gwarancyjnymi

Wymagania :

• Wykształcenie Wyższe techniczne - specjalność
klimatyzacja i wentylacja - warunek konieczny
• Doświadczenie- nadzór na budowie przy pracach HVAC
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

• ciekawą pracę w prężnie działającej, dużej warszawskiej firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (etat),
• niezbędne narzędzia do pracy,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Mile widziane:

•Uprawnienia SEP
•Certyfikat F-GAZ
•Uprawnienia budowlane wykonawcze sanitarne nie wymagamy

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem 513-659-148 oraz przesłania cv na adres andzelika.wojsa@centrumkariery.eu

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992
Kontakt
Angelika
Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=