Samodzielny Blacharz Samochodowy

dodano: 2020.11.10 ważne do: 2020.11.24 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, firmy z branży wentylacji i klimatyzacji, poszukujemy Samodzielnego Blacharza Warsztatowego.

Miejsce pracy: Stare Babice

Obowiązki:
  • Samodzielne realizowanie całego procesu produkcji kanałów lub/ i kształtek wentylacyjnych lub części,
  • Obsługa maszyn takich jak wykrawarka, giętarka, gilotyna, prasa hydrauliczna, zgrzewarka, przetłaczarka itd.,
  • Realizacja planu produkcji,
  • Kontrola terminowości i jakości wykonania zadań,
  • Współpraca z technologami i brygadzistami.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 letnie,
  • Znajomość technologii wykonywania prefabrykatów z blachy stalowej,
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu, obsługi maszyn,
  • Gotowość po pracy w trybie dwuzmianowym (6-14 i 14-22),
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Rzetelność i samodzielność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe w zależności od wyników),
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i awansu na Brygadzistę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
Kontakt
Jobs.pl
Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=