Asystent kierowcy – praca fizyczna

dodano: 2021.11.10 ważne do: 2022.02.08 wyświetleń: 132
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego klienta z branży związanej z recyklingiem poszukujemy osoby do pracy fizycznej na terenie Warszawy i okolic. Twoim zadaniem będzie odbiór zużytego sprzętu od klientów, załadunek i przewóz.

Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-kierowcy-Warszawa/4895-2941-25-f1e-3756.html
Mail: rekrutacja@feelcomfort.pl
Tel.: 728-442-860

Zadania:
  • wynoszenie i załadunek do samochodu zużytego sprzętu elektrycznego kierowcy (tj. pralki, lodówki itp.),
  • telefoniczny kontakt z klientami przed odbiorem,
  • prowadzenie ewidencji wykonanych odbiorów i raportowanie działań do działu logistyki / kierownika.
Oczekujemy:
  • orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane),
  • osoby sprawnej fizycznie,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,
  • doświadczenie w pracy fizycznej,
  • osoby słownej, rzetelnej i sumiennej.
Oferujemy:
  • umowa o pracę od 1.12.2021,
  • pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • czas pracy w przedziale godzinowym 6-18 (konkretne godziny będą ustalone z pracodawcą).
Kontakt
FEEL COMFORT
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=