Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie

dodano: 2018.12.06 ważne do: 2019.03.13 wyświetleń: 2
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych,  poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :
 
Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie.
 
Podstawowe obowiązki:
 • tworzenie i testowanie ankiet on-line w narzędziu Qualtrics,
 • opracowywanie projektów raportów i interpretacja wyników,
 • kontakt z konsultantami firmy i kierownikami projektów na całym świecie, w szczególności w regionie Ameryki Łacińskiej,
 • przetwarzanie danych ankietowych oraz ich analiza za pomocą SPSS i Excela,
 • praca w języku angielskim i hiszpańskim.
 
Wymagania:
 • wymagane roczne bądź dwuletnie doświadczenie w przetwarzaniu danych związanych z przygotowaniem i analizą ankiet/badań,
 • silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły,
 • gotowość do uczenia się nowych narzędzi i do tworzenia ankiet on-line,
 • udokumentowane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta i w zarządzaniu projektami,
 • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),
 • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
 • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego,
 • biegła znajomość programu SPSS,
 • umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikacji w kontaktach z Klientami,
 • zarządzanie własną pracą, jak również logiczne podejście w rozwiązywaniu problemów.
 
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od grudnia br.,
 • praktykę we współpracy między oddziałami firmy na całym świecie oraz szanse rozwoju w międzynarodowej firmie,
 • praca w dynamicznym zespole z liderami, którzy są prezentują najwyższe standardy obsługi obowiązujące w organizacji,
 • godziny pracy 09:00-17:00,
 • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,
 • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa bądź sportowa, kursy językowe.
 
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl
 
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
 
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
 
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
 
Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi aw Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
 
Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
 
Kontakt
OBPON
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com