Najlepszy ośrodek terapii w Polsce 2018

dodano: 2019.04.30 ważne do: 2019.07.29 wyświetleń: 182
Szczegóły ogłoszenia:
Nefo, to więcej niż ośrodek terapii, to miejsce stworzone z pasji do pomagania. Nefo to ludzie, którzy w 100% są zaangażowani w tworzenie przestrzeni, w której leczenie uzależnień przychodzi o wiele łatwiej niż w innych ośrodkach. 
Nasz zespół tworzy grupę pozytywnie nastawionych do świata psychologów, terapeutów i po prostu ludzi, którzy naprawdę chcą pomagać. Przygotowaliśmy dla Państwa program terapii opracowując go w nurcie behawioralno – poznawczym z elementami koncepcji humanistyczno – egzystencjalnej, psychoterapii systemowej oraz dialogu motywującego.
W naszym ośrodku diagnozujemy i leczymy uzależnienia od środków psychoaktywnych: od alkoholu, narkotyków, leków, nikotyny oraz uzależnienia behawioralne, np: od hazardu, internetu, gier komputerowych, zakupów, pracoholizmu. Pracujemy również nad zapobieganiem nawrotom w uzależnieniach, a także prowadzimy terapię osób współuzależnionych, par oraz rodzin.
Ty lub Twoi bliscy od lat zmagają się z uzależnieniami, nie czekaj, nie trać kolejnych dni, bo życie ma się tylko jedno, skontaktuj się z Nefo, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok.
Zapraszamy do kontaktu!
www.nefo.pl
E-mail: pomoc@nefo.pl 
Tel.: +48 887 029 952
Kontakt
Ośrodek Nefo
ul. Wichulec 14, 87-327 Wichulec, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com