Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych

dodano: 2019.06.04 ważne do: 2019.09.02 wyświetleń: 175
Szczegóły ogłoszenia:
Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych w Bielsku-Białej prowadzony jest przez Śląską Fundację Błękitny Krzyż, która od ponad 20 lat udziela profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy osobom uzależnionym i ich bliskim.

Oferta leczenia dedykowana jest zarówno dla dorosłych kobiet oraz mężczyzn z całego kraju. W ośrodku udzielana jest pomoc dla osób z rozpoznaniem hazardu patologicznego oraz zaburzeń nawykowych i popędów, takich jak seksoholizm, pracoholizm, zakupoholizm, siecioholizm czy też uzależnionych od gier komputerowych. Dodatkowo prowadzone są terapie dla osób cierpiących na: bigoreksję, ortoreksję, patologiczne zbieractwo, nadmierne ćwiczenia fizyczne lub nałogowe objadane się. 

Program terapeutyczny dla Patologicznych Hazardzistów w ośrodku jest całościowo zintegrowany i oparty na najnowszych wynikach badań i metodach pracy. Zawiera różnorodne oddziaływania terapeutyczne, również warsztaty i treningi kompetencji społecznych. Pacjenci ośrodka otrzymują zakwaterowanie i wyżywienie oraz biorą udział w intensywnych zajęciach terapeutycznych trwających 10 tygodni, w spotkaniach społeczności ośrodka, w elementach ergoterapii oraz w spotkaniach dyskusyjnych dotyczących wartości, zwłaszcza trzeźwego stylu życia. 

Dodatkowo pacjent bierze udział w zajęciach grupowych i jest pod stałą opieką indywidualnego terapeuty i lekarza psychiatry. Ma również możliwość skorzystania z pomocy prawnej oraz doradcy finansowego. Każdy pacjent może liczyć na pomoc specjalistów, borykając się z różnymi problemami, w tym spłatą długów, uzyskanie wszelkich dokumentów, pomoc w znalezieniu zatrudnienia, rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

Stacjonarny Ośrodek Leczenia Uzależnień Behawioralnych
ul. Bystrzańska 51a, 43-300 Bielsko-Biała

https://www.bk-europe.pl/

Tel. 33 817 20 49

Email: danuta.nowak@bk-europe.pl
Kontakt
Ośrodek Leczenia Uzależnień
ul. Ul. Bystrzańska 51a, 43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com