ZABIEGI MEDYCZNE W NIEMIECKIEJ KLINICE REFUNDOWANE PRZEZ NFZ

dodano: 2019.11.09 ważne do: 2020.02.07 wyświetleń: 194
Szczegóły ogłoszenia:
Naszą misją jest przełamywanie barier w dostępie do usług medycznych z wykorzystaniem przysługujących Pacjentom praw, w tym w zakresie refundacji kosztów świadczeń medycznych wykonywanych za granicami Polski na bazie dyrektyw Unii Europejskiej oraz ustaw obowiązujących w Polsce.
Świadczymy pomoc i asystę Pacjentom w dotarciu do wiarygodnych i doświadczonych podmiotów medycznych i lekarzy świadczących usługi najwyższej jakości. Proponowany zakres usług pozwala z jednej strony ominąć kolejki oczekiwania na zabiegi i świadczenia medyczne występujące w publicznej służbie zdrowia w Polsce finansowanej z NFZ, ale również pozwala na wybór wyższego standardu usług medycznych za dodatkową odpłatnością ( niemożliwy w publicznych szpitalach w Polsce ). Dodatkowo na zlecenie Klientów oferujemy i realizujemy finansowanie części kosztów leczenia za granicą oraz obsługujemy całość procesu refundacji poniesionych kosztów leczenia do poziomu rozliczeń z polskimi szpitalami , optymalizując wkład pacjenta do niezbędnego minimum i odciążając Pacjentów od żmudnej procedury administracyjnej wymaganej przez NFZ.
Zapewniamy na każdym etapie obsługi wsparcie i pomoc polskojęzycznego personelu, organizację  pobytu za granicą, obejmującą w przypadku zabiegów operacyjnych co najmniej jeden nocleg przed i po zabiegu celem przeprowadzenia kontroli pooperacyjnej  po opuszczeniu kliniki .
Wydatki ponoszone przez Pacjenta są w pełni transparentne i jawne i obejmują całość kosztów bez ukrytych dopłat.
Zespół ” Logistyka Medyczna – Jantar „
WIĘCEJ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ OTO LINK

https://dokop.wordpress.com
Kontakt
Jack jCKOWSKI
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
326+538=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Warszawa - OgloszeniaWarszawa.com